Kalendarze trójdzielne – najlepszy gadżet reklamowy

Jesteś właścicielem firmy lub zajmujesz się działem promocji w danym przedsiębiorstwie? Zastanawiasz się, jakie gadżety reklamowe sprawdzą się najlepiej w pozyskaniu nowych klientów i utrzymaniu starych? Nie masz pomysłu na upominek promocyjny? Jeżeli tak, poniższy artykuł jest przeznaczony właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z tekstem!

Kalendarze ścienne

W dzisiejszych czasach warto skupić się przede wszystkim na tym, by darmowy gadżet był praktyczny. W czasach generalnego dobrobytu, kiedy coraz bardziej popularna staje się ekologia i minimalistyczne podejście do życia obdarowywanie ludzi niepotrzebnymi upominkami, takimi jak przypinki, breloczki czy smycze nie ma większego sensu. Większość z tym rzeczy i tak ląduje w koszu, a nasza firma nie staje się przez to wcale lepiej postrzegana. Najlepszym pomysłem na praktyczny gadżet jest natomiast kalendarz ścienny. Najlepiej rozdawać je zarówno stałym klientom, jak i tym potencjalnym w okresie noworocznym czy bożonarodzeniowym. Jednak nawet w marcu kalendarze mogą okazać się bardzo pożyteczne.

Jaki kalendarz będzie najlepszy?

Zdecydowanie najlepszą formą reklamy będzie kalendarz trójdzielny, który dzięki swojemu rozkładowi pokazuje na raz okres trzech miesięcy. Kalendarze trójdzielne są wykonane z tradycyjnego kredowego papieru, dzięki czemu nie narażą naszej firmy na poniesienie dużych kosztów. Dodatkowo ludzie wyjątkowo cenią sobie kalendarze tego typu. Są one bardzo czytelne i wygodne w użytkowaniu. Sprawdzają się one świetnie w każdym domu, a matowy papier sprawia, że domownicy będą mogli wykonywać na nim niezbędne notatki, które pomogą w lepszej organizacji i planowaniu. Kalendarz powieszony w centralnej części domu będzie świetną reklamą naszej firmy, gdyż jej logo będzie widniało na ścianie przez cały rok, stając się małym billboardem w prywatnych mieszkaniach.

Kalendarze trójdzielne producent

Jeżeli planujemy zakup kalendarzy reklamowych jak najszybciej powinniśmy skontaktować się z ich producentem i wspólnie zaprojektować grafikę firmy, która zostanie umieszczona na trójdzielnym kalendarzu. Przy zamawianiu hurtowych ilości tego produktu, z pewnością będziemy mogli uzgodnić z producentem satysfakcjonującą nas cenę. Na rynku dostępnych jest wiele firm zajmujących się produkcją kalendarzy, więc każdy z nas powinien znaleźć coś dla siebie.