Reha-Med Gorzów

Klinika Reha-Med Gorzów jest miejscem idealnym dla miłośników tego, co prestiżowe. Studio jest skierowane do osób, które cenią sobie profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Zabiegi są przeprowadzane w przytulnej atmosferze, dzięki czemu klient może sobie pozwolić na najwyższy możliwy relaks.

Naturalne piękno to misja

W obecnych trendach króluje uwydatnianie naturalnego piękna. Studio w Gorzowie wykorzystuje najlepsze technologie, dzięki którym bezinwazyjne przeprowadza efektywne i nowoczesne zabiegi. Każdy klient otrzymuje po zabiegu szereg informacji, które pozwolą mu na zapobieganie niepożądanym skutkom ubocznym, a także na podtrzymywanie efektów terapii każdego dnia.

Satysfakcja klienta na pierwszym miejscu

Nadrzędnym celem kliniki jest satysfakcja nawet najbardziej wymagającego klienta. Kadra medyczna i trychologiczna posiada najświeższą wiedzę z całego świata, co świadczy o możliwie najwyższych kwalifikacjach. Wykształceni pracownicy pozwalają na świadczenie usług o największej skuteczności.

Szkolenia z zakresu kosmetologii i trychologii

Dla osób zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji klinika Reha-Med oferuje kursy i szkolenia. Oferta jest bardzo bogata i obejmuje szereg wielu metod i technologii, a także uwzględnia różny stopień wiedzy osób zainteresowanych, dzięki czemu każdy może znaleźć zajęcia, które będą dla niego najbardziej odpowiednie.

Reha-Med – specjaliści branży beauty

Studio posiada jedenaście lat doświadczenia, co pozwoliło na powstanie autorskich metod leczenia. Klinika wykonuje tradycyjne zabiegi kosmetyczne, ale także specjalizuje się w technologii HI TECH. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na ograniczenie skutków ubocznych do minimum oraz zapewnienie jak najdłuższych efektów zabiegów. Szczegółowa oferta kliniki jest dostępna na stronie internetowej: https://rehamedgorzow.pl/cennik/. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia konsultacji.