Pojemniki marki Schoeller Allibert

Marka Schoeller Allibert ma w swojej ofercie całą gamę produktów, takich jak między innymi: pojemniki wielkogabarytowe, czyli: duże składane kontenery do zadań specjalnych, pojemniki IBC służące do przewozu cieczy, a także rozmaite rodzaje pudeł małych oraz średnich. W tej grupie klienci mogą znaleźć przede wszystkim: pojemniki sztaplowane, małe składane skrzynie oraz wiele innych produktów, jak: wiadra, wózki dolly bądź też skrzynki na napoje. Wśród nich nie brakuje również pojemników z przegródkami. Wybór jest ogromny i zależy włącznie od preferencji oraz indywidualnych potrzeb kupującego.

Pojemniki z przegrodami oraz wiele innych typów pojemników sztaplowanych Schoeller Allibert

Poza pojemnikami plastikowymi typu Euro w ofercie marki Schoeller Allibert znajdują się również inne rodzaje wielu rozmaitych opakowań i pojemników z przegrodami. Należą do nich między innymi: pojemniki z przegródkami, które wykonane zostały w systemie 9000, zestaw pojemników Galia przeznaczonych w głównej mierze dla przemysłu motoryzacyjnego, seria pojemników sztaplowanych LWB, a także pojemniki Eureka wyposażone w podwójną podstawę oraz kolekcja opakowań KLT. W ofercie widnieją też pojemniki sztaplowane w różnych rozmiarach, odmiennych od standardowego, który kryje się pod nazwą Euro.

Najważniejsze cechy pojemników z przegrodami oraz bez, proponowanych przez Schoeller Allibert

Warto dodać, że pudła w rozmiarze Euro, zarówno pojemniki z przegrodami, jak i bez, należą do najczęściej wybieranych produktów w kategorii pojemników sztaplowanych marki Schoeller Allibert. Ich zestandaryzowany rozmiar czyni je kompatybilnymi z wieloma urządzeniami logistycznymi, jak między innymi europalety. W katalogach marki znajdziemy więc szeroki wybór produktów do magazynowania o różnej wysokości i zróżnicowanych wersjach ścian bocznych, umożliwiających bezpieczny transport w niemal każdej sytuacji.

Szeroki wybór ekonomicznych pojemników w przegródkami oraz bez

Wśród oferowanych przez markę podstawowych modeli można znaleźć także skrzynie ażurowe, jak i pojemniki pełne. Skrzynki typu Euro można zaś nabyć aż w siedmiu różnych wymiarach. Wśród nich znajdują się, oczywiście, wersje z uchylanymi bocznymi drzwiczkami, z uchwytami na etykiety lub bez oraz pojemniki z przegródkami, pokrywami i wkładami. Wszystkie one doskonale spełniają wszelkie wymogi różnych branż przemysłu, tworząc jednocześnie kompaktową jednostkę paletową, zapewniającą stabilne i sprawne przenoszenie oraz w znaczący sposób ułatwiają transport towarów.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z producentem palet i pojemników – Schoeller Allibert.