Gdzie kupić krówki?

Prawie wszyscy z nas uwielbiają krówki. Są to cukierki niesamowicie smaczne, a do tego wspaniale rozciągają się w ustach, stanowiąc w ten sposób świetną atrakcję dla najmłodszych. Chociaż zdecydowanie najlepsze są wtedy, gdy zrobimy je sami, nie każdy z nas ma czas na samodzielne przygotowanie tych cukierków. Tymczasem cena za kilogram krówek sklepowych jest dość wysoka i nierzadko przekracza 30 złotych. Na szczęście jest kilka sposobów, dzięki którym możemy zakupić cukierki krówki taniej.

Porównywarki cen

Na rynku istnieje kilka serwisów umożliwiających sprawdzenie ceny danego produktu i porównanie jej z kwotą, jaką zapłacimy w innych sklepach. Nie zawsze musimy od razu zamawiać dany produkt z konkretnego sklepu — niektóre z tego typu portali specjalizują się jedynie w porównywaniu cen produktów w różnych sieciach sklepów.

Jeśli mieszkamy w dużych miejscowościach, warto sprawdzić, czy dany market nie przygotował spersonalizowanej strony internetowej z myślą o osobach mieszkających w naszej okolicy. W takim przypadku wystarczy, że na stronie firmy podamy nasz kod pocztowy, a błyskawicznie otrzymamy o cenach różnych produktów w najbliższym nam sklepie danej sieci. Jeśli we względnie bliskiej okolicy znajduje się kilka placówek takiej sieci, warto sprawdzić ile kosztują cukierki krówki w każdej z nich. W tym celu po prostu wracamy na stronę główną sklepu i podajemy inny kod pocztowy.

Cukiernie

Krówka cukierek to słodycz, która najlepiej smakuje bezpośrednio po przygotowaniu. W większości miejscowości, nawet tych mniejszych, znajdują się cukiernie, w których mamy największe szanse na zdobycie świeżo przygotowanych cukierków. Wbrew pozorom, cena za kilogram krówek w cukierni nie musi być wyższa, niż w supermarkecie — a w każdym razie nie za „podstawowy”, tradycyjny wariant krówek przygotowanych z mleka, masła i cukru. Dodatkowo otrzymujemy przecież świeży produkt domowej roboty, wykonany z tradycyjnych składników, a nie zamienników.

Aukcje internetowe

Jest to propozycja skierowana raczej do mieszkańców większych miast i osób, które gotowe są odebrać zamówiony produkt osobiście. Podobnie jak w przypadku cukierni, jest duża szansa, że każdy z zamówiony przez nas krówka cukierek będzie przygotowany własnoręcznie, a przez to lepszej jakości. Na popularnych portalach handlują bowiem nie tylko duże firmy, ale i osoby prywatne. Już na pierwszy rzut oka po wizycie na portalach aukcyjnych widać, że ceny potrafią być dużo niższe niż w sklepie stacjonarnym, a odbierając towar osobiście nie musimy ponosić dodatkowych kosztów transportu.