Oprogramowanie od Computer Controls

Jako inżynier czy automatyk, jeśli myślisz o wdrożeniu innowacyjnego produktu w swojej firmie, warto zwrócić uwagę na propozycje od Computer Controls. Ten dystrybutor elektroniki to niezaprzeczalny lider w branży IT, z imponującym asortymentem produktów.

Krótkie wprowadzenie do Computer Controls

Oferta dystrybucji oprogramowania od Computer Controls to zróżnicowane rozwiązania dla najbardziej wymagających odbiorców. Dzięki produktom tej firmy można tworzyć schematy, zaawansowane rysunki techniczne w 2D i 3D, a także przenosić wiele różnorodnych formatów danych. Firma dostarcza najwyższej jakości produkty technologiczne, takie jak: Altium Designer, In-Circuit Design, PDN Analyzer, ARM Keil czy SOLIDWORKS.

Szczególnie godnym uwagi jest oprogramowanie Altium Designer – to najbardziej zaawansowany produkt IT na rynku, będący swoistą hybrydą. W jednym narzędziu łączy wszystkie kluczowe elementy projektowania: edytor schematów, narzędzia integralności sygnałów czy zarządzanie plikami, danymi projektowymi i dokumentami. Altium Designer dostępny jest w trzech wersjach: Altium Designer, Altium Designer SE oraz Altium Designer Viewer.

Pełna wersja Altium Designer zapewnia dostęp do wszystkich narzędzi i edytorów. Z kolei Altium Designer SE nie zawiera edytora PCB i służy wyłącznie do tworzenia schematów. Ostatnia wersja, Altium Designer Viewer, to bezpłatna licencja umożliwiająca przeglądanie lub drukowanie dokumentów za pomocą Altium Designer.

Czy warto wybrać Computer Controls?

Dystrybutor elektroniki Computer Controls swoim klientom oferuje nie tylko produkty z najwyższej półki, ale również bardzo elastyczne i przejrzyste warunki współpracy, a dla prawdziwych pasjonatów interesujące warsztaty i szkolenia produktowe.

Computer Controls to również zespół doświadczonych i wykwalifikowanych wdrożeniowców i konsultantów, którzy przeprowadzą klienta przez cały proces wdrożenia i pozwolą dopasować produkt końcowy i jego funkcjonalności nie tylko do wysokości budżetu, ale również do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Dystrybucja oprogramowania Computer Controls to połączenie szybkości i niezawodności z dobrze pojętą intuicyjnością.