Dlaczego warto wybrać program symfonia księgowość i finanse?

Warto wiedzieć, że Sage Symfonia księgowość i finanse jest to oprogramowanie rekomendowane do prowadzenia praktycznie każdej formy uproszczonej księgowości. Należy mieć bowiem świadomość, że dodatkowe rozszerzeni funkcjonalności o moduł Płace pozwala przedsiębiorcom również na rozliczanie płac zatrudnianych przez siebie pracowników. W ten prosty sposób automatyzowane są również najbardziej podstawowe czynności, dzięki czemu w zdecydowany sposób poprawiana jest efektywność codziennych działań. Z kolei regularne aktualizacje oprogramowania, które są dostępne dla użytkowników w abonamencie gwarantują firmie bezpieczeństwo prawno-podatkowe.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup symfonia program księgowy?

Warto mieć świadomość, że wybierając symfonia program księgowy użytkownik w ramach subskrypcji dodatkowo w cenie zakupu otrzymuje od firmy:
– pakiet e-Box – w skład którego wchodzą aplikacje e-Dokumenty, a także e-Deklaracje. Gwarantują one przedsiębiorcy na profesjonalną obsługę e-faktur, e-deklaracji, a także e-przelewów.
– raporty graficzne – umożliwiają one przedsiębiorcy tworzyć czytelne, wybrane przez siebie wykresy, które w bardzo przejrzysty sposób będą prezentowały najpotrzebniejsze dane.

Ponadto koniecznie trzeba zaznaczyć, że do omawianego oprogramowania symfonia księgowość i finanse wydawana jest również w pakiecie licencja Pervasive 12.

Jakie są najbardziej istotne funkcjonalności oprogramowania symfonia księgowość?

Oprogramowanie przede wszystkim jest bardzo pomocne w obsłudze każdej formy uproszczonej księgowości, nie tylko party podatkowej, ale również ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych czy podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Dodatkowo oprogramowanie pozwala przedsiębiorcy na dokonywanie bardzo szczegółowych analiz struktury przychodów oraz kosztów.

Bardzo cenioną funkcjonalnością przez firmy jest także możliwość pobierania danych kontrahenta z GUS. Przedsiębiorca może zatem pobrać ze wspomnianej bazy danych swojego nowego kontrahenta, a następnie wprowadzić je do programu.

Oprogramowanie pomaca także w naliczaniu zarówno składek ubezpieczeniowych, jak i zaliczek na podatek dochodowy. Program Symfonia księgowość i finanse bardzo ułatwia współpracę ze znanym programem Płatnik. Do zalet omawianego programu księgowego należy także koniecznie zaliczyć możliwość prowadzenia ewidencji pracowników, a także naliczanie i rozliczanie pensji pracowników.