Naucz się księgowości i korzystaj Inforlex!

Inforlex to szkoła prawdziwej księgowości w jak najbardziej aktualnych jej realiach prawnych. Stanowi ona przede wszystkim kompleksową bazę wiedzy, kierowaną do wszystkich księgowych i biur rachunkowych. Jest ona aktualizowana na co dzień w związku z czym stanowi naprawdę aktualne i sprawdzone źródło wiedzy. Z Infor lex księgowość nie musisz się już bać, że coś umknie Twojej uwadze! Zatem inforlex szkoła z pewnością stanowi idealne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z księgowością.

Co możecie odnaleźć w ofercie Inforlex?

Inforlex posiada produkty, skierowane zarówno do firm, jak też do biur rachunkowych. W ich ofercie znajdują się między innymi codziennie aktualizowane bazy danych z zakresu:
– wiedzy adresowanej do pracowników służb finansowo-księgowych;
– wiedzy, która jest adresowana do pracowników działów kadr, płac i HR;
– wiedzy adresowanej do firm oraz całego sektora finansów publicznych.

Co więcej z naszej aplikacji możecie korzystać także na pulpicie swojego komputera, dzięki czemu jako pierwszy dowiesz się o wszelkich zmianach w prawie.

Jakie korzyści daje Ci program infor lex księgowość?

Infor lex księgowość to codziennie aktualizowana baza danych z zakresu podatków, rachunkowości i prawa, która jest nam udostępniana przy pomocy portalu Inforlex. Pośród różnego rodzaju korzyści, wynikających ze stosowania Inforlex należy wskazać szczególnie:
– najszybsze aktualności;
– aktualne informacje o wszelkich zmianach przepisów;
– praktyczne komentarze;
– zapewnienie bezpieczeństwa rozliczeń, dzięki czemu niestraszna jest nam żadna kontrola;
– pewność wiarygodnego dostawcy treści;
– zaoszczędzony czas;
– kompleksowość prowadzonych rozwiązań;
– multimedialność i nowoczesność;
– indywidualne podejście do każdego klienta;
– strefa biur rachunkowych, czyli oferta produktu skierowanego do pracowników i właścicieli biur rachunkowych, w którym znajdują się tylko wyselekcjonowane treści tworzone właśnie z myślą o nich.

Ponadto inforlex szkoła to również dostęp do bazy wideoszkoleń w ramach Ogólnopolskiego Klubu Księgowego, jak też fachowe czasopisma i poradniki INFOR oraz doradztwo prawdziwych ekspertów w swoim fachu. Inforlex to przede wszystkim gwarancja bezpiecznych rozliczeń, zatem korzystaj z niego już dziś i Ty!

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.tradiss.pl/infor-lex/