Siemianowicki Park Biznesu

Zakup nieruchomości komercyjnej zawsze jest bardzo poważną inwestycją. Przedsiębiorca decydując się na zakup działki lub budynku pod siedzibę firmy powinien bardzo wnikliwie zapoznać się z ofertą. Metropolis specjalizuje się w dostarczaniu działek „szytych na miarę”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Metropolis – jak działamy?

Nasza firma specjalizuje się w pozyskiwaniu terenów inwestycyjnych oraz w podnoszeniu ich atrakcyjności. Dzięki temu oferowane przez nas działki komercyjne są dostosowane do potrzeb większości inwestorów. Decydując się na zakup nieruchomości komercyjnej od Metropolis ma się pewność, że działka w rzeczywistości będzie wyglądała tak, jak w ofercie, a sam proces jej zakupu przebiegnie zgodnie z prawem. Metropolis to coś więcej, niż sprzedawca nieruchomości, to instytucja, która przygotuje działkę dla inwestora od A do Z.

Siemianowicki Park Biznesu – działki

To jeden z największych projektów w ofercie Metropolis. Jest to obszar o powierzchni 20 hektarów, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej 94. Wszystkie działki znajdujące się na terenie tego obszaru posiadają pełne uzbrojenie oraz nie mają ograniczonej powierzchni i wysokości zabudowy. Dzięki temu inwestorzy mogą w stu procentach wykorzystać potencjał nieruchomości. Obecnie w naszej ofercie dostępne są jeszcze działki o powierzchniach od 3000 metrów kwadratowych do 12 hektarów.

Jaką działalność można prowadzić na terenie SPB?

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zakłada, że na terenie Siemianowickiego Parku Biznesu będą znajdowały się firmy produkcyjno – usługowe. Oznacza to, że na terenie Parku mogą znajdować się warsztaty mechaniczne, magazyny, linie produkcyjne i montażowe czy firmy zajmujące się szeroko pojętymi usługami. Dobra komunikacja oraz położenie w pobliżu drogi krajowej 94 pozwala na wybudowanie tam centrum logistycznego czy bazy dla firmy transportowej. Działki zlokalizowane na terenie Parku Biznesowego są dobrze widoczne z drogi krajowej 94, co jest niezaprzeczalnym atutem – klienci nie będą mieli problemu z trafieniem do właściwej firmy. Konkretne działki na sprzedaż można znaleźć w tym miejscu: https://metropolis.pl/nieruchomosci-sprzedaz/.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi działkami oraz budynkami komercyjnymi, które można znaleźć w naszej ofercie. W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.