Chcesz odpocząć od gwaru stolicy? Wyprowadź się pod miasto!

Warszawa to miasto niezwykle gwarne, zakorkowane, przepełnione ludźmi i spalinami. Nic jednak dziwnego, iż coraz więcej ludzi pracujących w Warszawie nie chce tu mieszkać. Wpływają na to także bardzo drogie mieszkania i koszty życia w tym miejscu. Dlatego też wiele osób wybiera mieszkanie pod miastem. Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Dobry dojazd, bez stania w korkach

Choć wydaje się, iż mieszkanie kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kilometrów od stolicy znacząco wpłynie na czas codziennego dojazdu do pracy, nic bardziej mylnego. Jedne z często wybieranych podwarszawskich miejsc – nieruchomości Celestynów – są tego znakomitym przykładem. Mimo iż leży ona w odległości około trzydziestu kilometrów od Warszawy, dojazd do centrum nie powinien zająć nam więcej czasu niż przejazd przez zakorkowaną metropolię. Wystarczy, że wybierzemy opcję dojazdu pociągiem, który już w pół godziny będzie na miejscu. A my w czasie jazdy możemy zająć się pracą, nauką czy relaksem przy książce lub muzyce z telefonu. Wszystko to możemy mieć zamiast siedzenia w samochodzie i przeklinania na innych kierowców czy uliczne remonty. Brzmi idealnie, prawda?

Zieleń, spokój, przestrzeń

Jedną z najważniejszych zalet mieszkania poza miastem, jest przestrzeń, jaką zyskujemy. Zamiast dwupokojowego mieszkania w bloku, za tę samą cenę, możemy znaleźć dom z ogródkiem. To ogromny komfort. Cisza, spokój, mniejsza ilość sąsiadów, to rzeczy, których nie da się zastąpić. Takie lokum wydaje się idealne szczególnie dla rodzin z dziećmi. Zabawy w ogródku, spacery do lasów czy na pola – to świetny pomysł.

Nieruchomości Celestynów

Celestynów to niewielka wieś położona w województwie mazowieckim, 32 kilometry od Centrum Warszawy. Na terenie gminy znajdują się aż dwa rezerwaty przyrody oraz nowoczesny kompleks Centrum Edukacji Leśnej. Miejscowość ta, nie bez powodu nazywana jest jedną z „sypialni Warszawy”, gdyż mieszka tu bardzo wiele osób, codzienne przyjeżdżających do stolicy do pracy bądź szkoły. To świetne miejsce do mieszkania dla rodzin z dziećmi. Cisza, spokój, a jednocześnie znakomity dojazd do centrum stolicy sprawiają, iż nieruchomości w Celestynowie są bardzo pożądane.

Jak widać, mieszkanie poza miastem ma bardzo dużo zalet, których nie sposób zastąpić. Nic więc dziwnego, iż na wieś, taką jak Celestynów, przeprowadza się coraz więcej rodzin.

Więcej informacji znajdziesz na stronie nieruchomości Celestynów.