Biurowe nieruchomości komercyjne w Katowicach

Katowice to miasto, które należy do tych prężnie rozwijających się na wielu płaszczyznach. Region ten co roku zyskuje wielu nowych inwestorów, którzy potrafią docenić potencjał, jaki drzemie w tej aglomeracji. Powstaje więc wiele nowych nieruchomości komercyjnych w Katowicach, w tym biurowych o najwyższych standardach.

Nieruchomości komercyjne w Katowicach – nowe biurowce

Nieruchomości komercyjne w Katowicach to ten sektor rynku nieruchomości, który wyjątkowo prężnie się rozwija. Biorąc pod uwagę chociażby rok 2018, można zauważyć, że właśnie nie tak dawno podpisano jedną z najważniejszych umów, jeśli chodzi o inwestycje w nieruchomości biurowe. To dowodzi jednie, jak dużym zaufaniem wśród inwestorów cieszy się ten region w naszym kraju.

Nowe biurowce zapewniają nie tylko dużą przestrzeń dla przedsiębiorców, ale również są doskonale usytuowane i budowane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania inwestycyjne. Wszystko to sprawia, że zwyczajnie opłaca się inwestować w takie nieruchomości, dlatego też cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród zagranicznych biznesmenów.

To, co jeszcze wpływa na to, że biurowe nieruchomości komercyjne w Katowicach są tak pożądane, to bez wątpienia wyrazista, nowoczesna architektura. Ponadto nowe biurowce odpowiadają najwyższym standardom na poziomie międzynarodowym.

Zainteresowanie biurowymi nieruchomościami komercyjnymi w Katowicach

Najwyraźniej o dużym potencjale miasta świadczy to, że biurowymi nieruchomościami komercyjnymi w Katowicach interesują się znane i cenione przedsiębiorstwa na całym świecie. Przykładem może być Fujitsu Global Delivery Center Poland, które korzysta z przestrzeni biurowych w katowickim KTW.

Wybór ten nie jest przypadkowy, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że biurowe nieruchomości komercyjne w Katowicach mają doskonałą lokalizację. Znajdują się bowiem w centralnej części miasta, sąsiadując ze Strefą Kultury.

Z pewnością to, co również miało wpływ na to, że firma o znaczeniu międzynarodowym wynajęła biura właśnie w centrum Katowic, to wysoka jakość realizowanych inwestycji. Poza tym w nieruchomościach komercyjnych w Katowicach stosuje najnowsze rozwiązania techniczne.

Kto wynajmuje biurowe nieruchomości komercyjne w Katowicach

Przedsiębiorcy, którzy wynajmują biurowce w tym mieście, mogą liczyć na komfort związany z korzystaniem z dostępnych powierzchni biurowych. Jest on zawsze taki sam, na wysokim poziomie, niezależnie od tego, czy w grę wchodzi krótki, czy długoterminowy wynajem biur.

Warto dodać, że spośród wszystkich wynajmujących, aż 56% podpisanych umów wynajmu biurowych nieruchomości komercyjnych w Katowicach dotyczyło przedsiębiorstw, które wcześniej nie były w tym mieście.